Co pro Vás můžeme udělat?
 » Nabídka

Co pro Vás můžeme udělat?

Jsme finanční makléř, který se snad právem považuje za odborníka ve svém oboru. Naši zkušení poradci, kteří jsou v oboru více jak 10 let Vám rádi pomohou ať už v jednotlivých otázkách řešení bydlení, spoření či pojištění a nebo se na nás obraťte přímo s otázkou finančního plánování.

 

Podívejte se pod pokličku toho co nabízíme v jednotlivých oblastech a pokud se na trhu objeví něco co doporučujeme, najdete to v naší Akční nabídce.

 

Bydlení 

Ušetřete čas, peníze i přípravu mnoha dokumentů! Jak? Získáme pro Vás nabídky od všech bank v ČR. Vyjednáme Vám nadstandartní úrokovou sazbu a Vy sami si vyberete konkrétní banku. Poté za Vás vyřídíme veškeré papírování. A to vše je pro Vás zcela zdarma, protože nás platí banka. Zkuste servis od PFP!                 

Pojištění 

Ušetříte své peníze, čas i nervy a získáte jistotu, že jste správně zabezpečeni. Víme na co vše si dát pozor. Probereme s Vámi co je pro Vás nejdůležitější, co Vás může nejvíce ohrozit a ukážeme Vám, jak se co nejefektivněji pojistit. Vše uděláme za Vás. Představíme Vám možnosti trhu a Vy sami si vyberete produkt, který se Vám líbí nejvíce. Tyto produkty pro Vás připravíme a to aniž byste museli navštívit pojišťovnu. K tomu automaticky získáte servis a poradenství při vyřizování pojistných událostí. Toto vše získáte zdarma, protože nás platí finanční instituce. Svěřte se profesionálům.                

Spoření 

Přemýšlíte o uložení svých vydělaných peněz? Nemáte čas ani chuť zjišťovat jaký produkt je pro vás nejvhodnější? Obraťte se na profesionály. Zkonzultujeme s Vámi Váš záměr a očekávání. Pomocí speciálního softwaru Vám navrhneme možné produkty a Vy si sami vyberete, který produkt je pro Vás. Dle Vašeho výběru pro Vás tento produkt připravíme a vy se nemusíte o nic starat.           

Finanční plánování 

Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru finančního plánování a speciálním programům si s námi můžete naplánovat celý svůj život. Pomůžeme Vám zhodnotit Vaši současnou situaci a naplánovat další kroky do budoucna, tak abyste dosáhli svých cílů a přání.         

 

 

 

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČ 29073910 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust a.s. IČ 26439719

Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zasaný v regisru ČNB pod č. PPZ 152339 a zároveň pod samostatným pojišťovacím agentem Broker Trust a.s. 032585PA

Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČ 29073910 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust a.s.  IČ 26439719

Povinné informace pro klienty

Jsme dynamickou makléřskou společností, která učí klienty finančně plánovat.
Prozrazujeme klientům, jak nejlépe zhodnotit finanční prostředky a správně zabezpečit své vybudované životní hodnoty.

PFP newsletter

Přihlašte se k odběru novinek PFP