Co pro Vás můžeme udělat?
 » Nabídka

Co pro Vás můžeme udělat?

Jsme finanční makléř, který se snad právem považuje za odborníka ve svém oboru. Naši zkušení poradci, kteří jsou v oboru více jak 10 let Vám rádi pomohou ať už v jednotlivých otázkách řešení bydlení, spoření či pojištění a nebo se na nás obraťte přímo s otázkou finančního plánování.

 

Podívejte se pod pokličku toho co nabízíme v jednotlivých oblastech a pokud se na trhu objeví něco co doporučujeme, najdete to v naší Akční nabídce.

 

Bydlení 

Ušetřete čas, peníze i přípravu mnoha dokumentů! Jak? Získáme pro Vás nabídky od všech bank v ČR. Vyjednáme Vám nadstandartní úrokovou sazbu a Vy sami si vyberete konkrétní banku. Poté za Vás vyřídíme veškeré papírování. A to vše je pro Vás zcela zdarma, protože nás platí banka. Zkuste servis od PFP!                 

Pojištění 

Ušetříte své peníze, čas i nervy a získáte jistotu, že jste správně zabezpečeni. Víme na co vše si dát pozor. Probereme s Vámi co je pro Vás nejdůležitější, co Vás může nejvíce ohrozit a ukážeme Vám, jak se co nejefektivněji pojistit. Vše uděláme za Vás. Představíme Vám možnosti trhu a Vy sami si vyberete produkt, který se Vám líbí nejvíce. Tyto produkty pro Vás připravíme a to aniž byste museli navštívit pojišťovnu. K tomu automaticky získáte servis a poradenství při vyřizování pojistných událostí. Toto vše získáte zdarma, protože nás platí finanční instituce. Svěřte se profesionálům.

Spoření 

Přemýšlíte o uložení svých vydělaných peněz? Nemáte čas ani chuť zjišťovat jaký produkt je pro vás nejvhodnější? Obraťte se na profesionály. Zkonzultujeme s Vámi Váš záměr a očekávání. Pomocí speciálního softwaru Vám navrhneme možné produkty a Vy si sami vyberete, který produkt je pro Vás. Dle Vašeho výběru pro Vás tento produkt připravíme a Vy se nemusíte o nic starat.           

 

Finanční plánování 

Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru finančního plánování a speciálním programům si s námi můžete naplánovat celý svůj život. Pomůžeme Vám zhodnotit Vaši současnou situaci a naplánovat další kroky do budoucna, tak abyste dosáhli svých cílů a přání.

 

 

Jsme dynamickou makléřskou společností, která učí klienty finančně plánovat.
Prozrazujeme klientům, jak nejlépe zhodnotit finanční prostředky a správně zabezpečit své vybudované životní hodnoty.

PFP newsletter

Přihlašte se k odběru novinek PFP