Pojištění osob
 » Nabídka » Pojištění » Pojištění osob

Pojištění osob

Spoluprací s PFP ušetříte své peníze, čas i nervy a získáte jistotu, že jste správně zabezpečeni.

Ukážeme Vám, na co vše si dát pozor. Probereme s Vámi , co je pro Vás nejdůležitější a co Vás může nejvíce ohrozit. Prozradíme Vám, jak se nejefektivněji pojistit. Vše uděláme za Vás. Představíme Vám možnosti trhu a Vy sami si vyberete produkt, který Vám nejvíce vyhovuje. Tyto produkty pro Vás připravíme a to aniž byste museli navštívit pojišťovnu. K tomu automaticky získáte servis a poradenství při vyřizování pojistných událostí. Toto vše získáte zdarma, protože nás platí finanční instituce. Svěřte se profesionálům.

Životní pojištění
Úrazové pojištění
Cestovní pojištění

Životní pojištění

Je pro Vás životní pojištění důležité? Proč a jak byste měli být pojištěni? V životě každého z nás se mohou objevit nepředpokládané okamžiky, které nám mohou na nějakou dobu zamezit možnosti výdělku. Tato doba může mít s ohledem na omezení, nebo úplnou ztrátu příjmu fatální důsledky na náš budoucí život. Z tohoto důvodu je dobré být na tyto nepředvídatelné chvíle připraven.

Varianty životního pojištění:

 • pojištění smrti – toto pojištění je velmi důležité pro Vaše pozůstalé. Nechcete nechat svoji rodinu bez prostředků v případě toho nejhoršího? Velmi často se využívá i pro případ zabezpečení k hypotéce či jinému úvěru. Víte jak vysoká by měla být pojistná částka, aby to vyhovovalo právě Vaší rodině?
 • pojištění invalidity – jedno z velmi důležitých, ale často opomíjených rizik. Je důležité pro případ, že byste byli částečně či zcela vyřazeni z pracovního procesu. Toto nebezpečí Vás může ohrozit z důvodu nemoci či úrazu, ale nejdůležitější je být pojištěn z důvodu nemoci, protože zhruba z 80% se člověk stává invalidním z důvodu nemoci a jen z 20% z důvodu úrazu.
 • pojištění velmi vážných onemocnění – jedná se o choroby ohrožující život a hlavně Vaši schopnost postarat se dále o sebe a Vaše blízké. V případě, že by některá z těchto chorob omezila Vaši výdělečnou činnost či Vám ji naprosto zamezila, je důležité mít finanční prostředky, s nimiž se tato nevýhoda zmírní. Konkrétní seznamy chorob se u pojišťoven mohou trochu lišit, ale nejčastěji to bývají tyto:
  Srdeční infarkt
  Cévní mozková příhoda
  Rakovina
  Selhání ledvin
  Transplantace životně důležitých orgánů
  Operace aorty
  Operace srdečních chlopní
  Slepota
  úplné a trvalé ochrnutí dvou a více končetin
 • pojištění pracovní neshopnosti – toto připojištění doporučujeme pro případy dlouhodobějšího trvání nemoci. Menší nemoci většinu lidí neohrozí na příjmech, ale ty dlouhodobější pak mohou nemile ohrozit rodinný rozpočet a proto je dobré, být na toto riziko připraveni. Bývá součástí životního pojištění, má různé varianty a výše.
 • pojištění hospitalizace – ať už se dostanete do nemocnice kvůli nemoci či úrazu, můžete využít toto připojištění. V dnešní nejisté době, kdy se nesutále mění pravidla v placení pobytu v nemocnici, je dobré mít toto vcelku levné připojištění, které Vám může nejen zaplatit Váš pobyt v nemocnici, ale například i vylepšit finanční situaci pro připlacení třeba nadstandardního pokoje. Bývá součástí životního či úrazového pojištění a opět má různé varianty a výše.

Poradťe se s námi, co je nejlepší právě pro Vás.

Úrazové pojištění

Může být součástí životního pojištění, jako připojištění, a nebo úplně jako samostatný produkt. úraz je nenadálá událost, která ovlivní několik následujících dní, týdnů, měsíců, let a někdy i celý zbytek života. Finanční odškodnění spojené s úrazem pomocí úrazového pojištění nepříjemné následky neodstraní, ale pomůže zmírnit alespoň finanční ztrátu. úrazové pojištění si může sjednat každý, kdo má o ně zájem. Pojistit lze jednotlivce, rodinu i skupinu osob (zaměstnanci firmy, zájmová organizace, skupina dětí, atd.).

Varianty úrazového pojištění:

 • Pojištění smrti úrazem – toto připojištění může doplňovat klasické pojištění smrti z jakýchkoli příčin, ale vztahuje se pouze na smrt způsobenou úrazem
 • Pojištění smrti autonehodou – některé pojišťovny mají toto speciální připojištění navíc k rizikům pojištění smrti úrazem či klasickému pojištění smrti z jakýchkoli příčin příčin
 • Pojištění trvalých následků úrazu – toto vcelku levné připojištění je pro případ, že by Vám nějaký úraz zanechal trvalé následky a tedy by Vás mohl částečně či zcela vyřadit z pracovního procesu. Je levnější než pojištění invalidity a to proto, že ze statistik vychází, že lidé bývají v pracovním procesu omezeni tímto rozikem zhruba z 20%procent, ten zbytek bývá nemocí a proto je velmi důležité myslet na pojištění invalidity
 • Pojištění tělesného poškození – toto připojištění doporučujeme opět pro případy těch vážnějších úrazů, které by delším léčením mohli omezit Vaše příjmy a způsobit tak finanční komplikace. Dost často se toto připoji připojištění sjednává i jako tzv. bolestné a tedy i na manší úrazy, zkrátka proto, aby za bolest získali nějaké peníze. Pojištění denního odškodného – toto připojištění se sjednává ze stejných důvodů jako Pojištění tělesného poškození zmíněného výše, ale má jiná pravidla pro stanovení pojistných částek vyplácení pojistného
 • Pojištění hospitalizace úrazem – toto připojištění má stejná pravidla jako již výše zmíněné Pojištění hospitalizace, ale platí pouze pro případy hospitalizace z důvodu úrazu

Poradťe se s námi, co je nejlepší právě pro Vás.

Cestovní pojištění

Chystáte se na dovolenou a nebo jen tak na výlet do zahraničí? Pak byste neměli zapomenout na cestovní pojištění, protože léčebné výlohy v zahraničí mohou být vysoké.

Cestovní pojištění je pojištění sjednávané mezi pojistníkem a pojišťovnou za účelem pojištění v zahraničí. Hlavní součástí tohoto pojištění je:

Varianty cestovního pojištění:

 • úhrada léčebných výloh v případě náhlého onemocnění
 • úrazu
 • způsobení škody třetí osobě
 • ztráty zavazadel a tp.
       

Máte zájem

O více informací?

Kdy vám máme zavolat?
Hned jak to půjde Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se zasíláním novinek

Jsme dynamickou makléřskou společností, která učí klienty finančně plánovat.
Prozrazujeme klientům, jak nejlépe zhodnotit finanční prostředky a správně zabezpečit své vybudované životní hodnoty.

PFP newsletter

Přihlašte se k odběru novinek PFP