Pojištění majetku
 » Nabídka » Pojištění » Pojištění majektu

Pojištění majetku

Nezapomínejte na pojištění svého majetku. Pojištění Vašeho majetku je důležité právě proto, abyste se neocitli například bez střechy nad hlavou, nebo abyste si mlohli dát opravit své nabourané auto.

Řešíme pro Vás:
Povinné ručení a havarijní pojištění
Pojištění nemovitosti pojištění domácnosti

Povinné ručení a havarijní pojištění

Povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla je pojištění, které musíme ze zákona mít a bez něho by nám hrozila sankce. Povinné ručení v případě dopravní nehody nekryje škody nám, ale třetím stranám, ale můžete si k tomuto pojištění přidat i připojištění, které by krylo i Vaše škody.

Na co všechno můžete být v povinném ručení pojištěni:
- škody na životě, zdraví, věci či ušlém zisku třetích osob
- připojištění pro Vás – odcizení, havárie, vandalismus, střet se zvěří, živelné škody, pojištění skel, úrazové pojištění sedadel, pojištění zavazadel, náklady na půjčovné či asistenční služby

Havarijní pojištění kryje škody způsobené Vám ať už dopravní nehodou či škodou od třetích osob. Můžete být pojištěni třeba jen na jedno roziko či na libovolnou kombinaci.

Na co všechno můžete být pojištěni:
- odcizení, havárie, vandalismus, střet se zvěří, živelné škody, pojištění skel, úrazové pojištění sedadel, pojištění zavazadel, náklady na půjčovné či asistenční služby

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Ve většině případů škod na mejtku se jedná o značné částky, které málokdo mívá na straně či je ochoten je vynaložit. Toto pojištění je vcelku za rozumnou cenu v poměru toho o jak vysoké pojistné částky se jedná. Pojistit si můžete nemovitost jako takovou či vybavení domácnosti.

Pojištění nemovitosti vám poskytuje pojistnou ochranu pro případ, kdy došlo k poškození nebo zničení vašeho majetku z těchto důvodů:
- požár, výbuch, úder blesku, pád letadla, vichřice, krupobití, zemětřesení, pád stromů a stožárů, tíha sněhu nebo námrazy, vodovodní škoda, kouř, nadzvuková vlna, sesuv půdy a lavin, náraz vozidla, zkrat a přepětí, sklo all risk. Pojištění dále zahrnuje asistenční služby. 

Můžete si také sjednat doplňková připojištění, která vám poskytují pojistnou ochranu pro případ:

- poškození, zničení nebo odcizení vybavení vaší domácnosti nebo zničení vašeho majetku z těchto důvodů:

- povodeň a záplava, odcizení a vandalismus, zkrat a přepětí. Také si můžete sjednat pojištění odpovědnosti za újmu.

Pojištění domácnosti vám poskytuje pojistnou ochranu pro případ, kdy došlo k poškození nebo zničení vybavení vaší domácnosti z těchto důvodů:
- požár, výbuch, úder blesku, pád letadla, vichřice, krupobití, zemětřesení, pád stromů a stožárů, tíha sněhu nebo námrazy, vodovodní škoda, kouř, nadzvuková vlna, sesuv půdy a lavin, náraz vozidla, zkrat a přepětí, sklo all risk. Pojištění dále zahrnuje asistenční služby.

Zeptejte se u nás na srovnání těchto produktů. Zjistěte, které pojištění je pro Vás nejvhodnější a za ty nejlepší peníze.  Kontaktujte nás.

       

Máte zájem

O více informací?

Kdy vám máme zavolat?
Hned jak to půjde Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se zasíláním novinek

Jsme dynamickou makléřskou společností, která učí klienty finančně plánovat.
Prozrazujeme klientům, jak nejlépe zhodnotit finanční prostředky a správně zabezpečit své vybudované životní hodnoty.

PFP newsletter

Přihlašte se k odběru novinek PFP