Optimalizace rodinných financí
 » Nabídka » Finanční plánování » Optimalizace rodinných financí

Optimalizace rodinných financí

Analýza – nechte si to spočítat!

V dnešní době nepřeberného množství finančních produktů je pro normálního občana téměř nemožné se v nich perfektně vyznat a orientovat. Také se Vám stalo, že máte doma spoustu produktů a vlastně ani pořádně nevíte, na co jsou a co Vám mají přinést za užitek? V tom případě jsme zde pro Vás. Prozkoumáme produkty, které využíváte, a za pomoci speciálních programů Vám připravíme jejich analýzu, která vyhodnotí jejich vhodnost a výkonnost.

Aktualizace – doba se mění a my s ní!

Tak, jako se mění například móda, hudba či architektura, mění se i finanční produkty. To co dříve bylo jen pouhým přáním, může dnes být realitou. Tak jako se mění Vaše zázemí, Vaše rodina, cíle, přání a potřeby, tak je potřeba měnit i Vaše finanční produkty. Alespoň jednou za dva roky je dobré provést aktualizaci Všech svých produktů a zjistit zda jejich nastavení stále vyhovuje Vaší situaci či zda není na trhu něco pro Vás mnohem lepšího a výhodnějšího ať už díky ceně či užitku.

Rozpočet – zjistěte kam se „ztrácí“ Vaše peníze!

Víte za co a kolik měsíčně utrácíte? Je dobré mít přehled o svých hlavních i vedlejších výdajích, protože jen tak můžete pracovat se svým rozpočtem. Klíčem k úspěchu Vašeho spokojeného rodinného rozpočtu je zjistit, kam se „ztrácejí“ Vaše peníze. Peníze se neutrácejí jen za finanční produtky, ale i za bydlení, potraviny, drogerii, cestování koníčky a mnoho dalšího a sposta klientů se po sestavení svého přesného rozpočtu diví kolik měsíčně to je. Postavte s námi své peníze do laťe, protože mít své peníze pod kontrolou je základ úspěchu.

Máte zájem

O více informací?

Kdy vám máme zavolat?
Hned jak to půjde Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se zasíláním novinek

Jsme dynamickou makléřskou společností, která učí klienty finančně plánovat.
Prozrazujeme klientům, jak nejlépe zhodnotit finanční prostředky a správně zabezpečit své vybudované životní hodnoty.

PFP newsletter

Přihlašte se k odběru novinek PFP