Jak si vyřídit úvěr
Obsah
 » Nabídka » Bydlení » Jak si vyřídit úvěr

Jak si vyřídit úvěr

Nevíte čím začít? Jak dlouho bude trvat vyřízení a co všechno pro vyřízení budete potřebovat? Jsme tu pro Vás.

Máte v plánu pořídit si nemovitost, stavět či rekonstruovat či snad máte v plánu si půjčit na něco jiného? (Na co všechno si můžete půjčit?) Pak je nejlepší nás kontaktovat a my Vám rádi poradíme. Nemusíte chodit do každé banky zvlášť a zjišťovat jejich podmínky, vše se dozvíte na jednom místě od nás. Díky speciálnímu softwaru, vědomostem a zkušenostem jsme Vám schopni pomoci vybrat to nejlepší řešení napříč hypotečními úvěry či úvěry ze stavebního spoření.

Spolupracujeme se všemi významnými bankami a stavebními spořitelnami působícími na českém trhu.

Co byste měli mít na první schůzku?

Měli byste mít představu o tom, kolik chcete investovat do nemovitosti a představu o tom, kolik můžete splácet. Na první schůzce se Vás budeme ptát na vaše příjmy, výdaje a půjčky pokud nějaké máte-nejlepší je vědět nejen splátky stávajících úvěrů, ale i zůstatky.

Ideální je, aby se schůzky účastnili oba partneři či manželé, kteří se chystají investovat do nemovitosti.

Co si připravit pro vyřízení půjčky?

Co všechno budete potřebovat pro vyřízení úvěru Vám sdělí náš poradce, nicméně pro ty z Vás, kteří jsou rádi připraveni dopředu, nebo chtějí vědět, co všechno budou shánět , vypisujeme ty nejběžnější doklady:

  • výpis z katastru nemovitostí toho co chcete koupit, rekonstruovat,…
  • potvrzení o příjmu (pozor na to dostanete formulář od konkrétní banky) nebo daňové přiznání
  • v případě koupě – kupní smlouvu nebo smlouvu o smlouvě budoucí kupní, v případě rekonstrukce či výstavby – rozpočet a stavební povolení či ohlášení stavby či úprav,…
  • pokud budete zastavovat nemovitost, tak budete potřebovat odhad – odhadce po Vás bude chtít – snímek pozemkové mapy, výpis z katastru nemovitostí a nabývací titul (pozor každá banka má své smluvní externí či interní odhadce, jejichž seznam dostanete také od našeho poradce)

Jak dlouho to bude trvat?

Bude hodně záležet na tom jakou banku či stavební spořitelnu si vyberete, protože se doba vyřizování a schvalování může dost významě lišit. V těch velmi rychlých případech může vyřízení hypotéky či úvěru ze stavebního spoření může trvat pár dní od okamžiku, kdy předáte kompletní podklady a v těch pomalejších případech počítejte pro jistotu se třemi až čtyřmi týdny.

Máte zájem

O více informací?

Kdy vám máme zavolat?
Hned jak to půjde Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se zasíláním novinek

Jsme dynamickou makléřskou společností, která učí klienty finančně plánovat.
Prozrazujeme klientům, jak nejlépe zhodnotit finanční prostředky a správně zabezpečit své vybudované životní hodnoty.

PFP newsletter

Přihlašte se k odběru novinek PFP